Regresní terapie

Regresní terapie je metoda, díky které lze velmi účinně vyhledávat v podvědomí traumata.
Právě tato traumata, ať vědomá či nevědomá, jsou příčinnou a zdrojem psychických a fyzických potíží ve vašem životě. Právě pomocí regresivní terapie vaši mysl vyčistíme a ulevíme vám od problémů, které vás z minulosti pronásledují.

Jak regresní terapie probíhá?

Je nezbytné najít všechny události, které souvisí s vyhledávaným tématem a všechny beze zbytku zpracovat. Jen tak může regresní terapie přinést očekávané výsledky.

Často se totiž klienti v euforii po zakončení 1. sezení domnívají, že se všech svých potíží zbavili, a že již není nutno další sezení absolvovat. Ve většině případů je ale tato úvaha mylná a je nutné podstoupit sezení několik. Vše závisí na počtu záznamů v naší paměti a na jejich intenzitě.
Dále také na schopnosti klienta si vše dobře vybavovat, ale i na tom, aby vše, co při sezení svými smysly vnímá, terapeutovi sdělil.

 

Trauma lze považovat za zcela zpracované v momentě, kdy v klientovi nevyvolává myšlenka ,,řešený problém“ žádnou, nebo neutrální reakci.

S čím vám regresní terapie pomůže?

Pomocí regresní terapie se vrátíme k problematickým zážitkům nejen v rámci současného života, ale dokáže otevřít i konflikty ze životů minulých, které vás mohou provázet v budoucnosti.
Co se pomocí regresní terapie řeší?

  • Odstranění fobií a příčin zdravotních problémů
  • Odhalení nečekaných souvislostí
  • Vyřešení starých problémů
  • Vyčištění mysli od starostí
  • Napravení chyb v minulých životech
  • Úleva od nevysvětlitelných strachů a obav

Vraťme se společně o měsíc, rok či sto let a odhalme nečekané souvislosti. Prožijte jedinečný nehmatatelný pocit, po kterém se vám uleví a budete se cítit úžasně. Naučte se naplno ovládat svůj život.

Terapie v Žamberku i u vás doma

Do minulosti vás v myšlenkách doprovodím nejen v Žamberku, ale také u vás doma či na jiném místě, které je vám příjemné. Domluvte si termín schůzky předem, ať máme na vaši terapii dostatek času a můžeme se vašim vzpomínkám věnovat naplno. Napište mi nebo zavolejte a domluvíme se na podrobnostech.

Chci se objednat

1