Další energie k zasvěcení

Existuje celá řada energií, které pomáhají očistit a posílit nenejen zdravotní stav, ale také stránku duševní, intuici, kreativitu či komunikační schopnosti. Pomohu vám využít možnosti energií tak, abyste získali vše potřebné pro své další kroky a rozhodování. Mezi oblíbené energie k zasvěcení patří Ra – Sheeba, Indigové světlo, Boží pečeť či Roh Hojnosti.

Ra – Sheeba

(3. stupně k zasvěcení)
Ra - Sheeba je velmi mocnou univerzální léčivou energií. Její původ pochází ze starého Egypta.

  • Ra - zdroj z centra Velkého centrálního Slunce (nebo také bůh slunce)
  • Sheeba - sexuální, kreativní, radostný výraz lásky, ženská část tohoto pilíře (bohyně ISIS)

Energie Ra – Sheeba perfektně kloubí mužský a ženský princip, neboli vnáší rovnováhu do těchto principů, což je v dnešní době velmi důležité. Protože mužské a ženské role mají tendenci obracet své polarity, což není pro prožívání kvalitního života žádoucí.

Indigo light – Indivové světlo

(jedno zasvěcení)
Tento energetický systém slouží spíše k osobnímu rozvoji než k léčení. Zvyšuje energetické vibrace, pomáhá otevírat intuici, pomáhá ke zlepšení komunikačních schopností. Indivové světlo pracuje se třetím okem (6.čakra), tím pomáhá najít duchovní střed.

Boží pečeť

(2. stupně k zasvěcení)
Boží pečeť je zcela odlišná od jiných energií, jako je Reiki a podobně. Je to reintegrační energie, se kterou se dokáže spojit naše mysl. Celistvosti zdraví dosáhnete, pokud se naučíte pozorovat tok energií ve svém těle (pokud se naučíte cítit co vám dělá a nedělá dobře).

Tato energie velmi podporuje prohlubování vztahu sama k sobě, což vede k hlubšímu prociťování toho, co se děje uvnitř vás.
Tato energie je zároveň i velmi očistnou, vhodná k řešení prokletí, uřknutí atd.

Roh Hojnosti

(jedno zasvěcení)
Už od narození je právem každého člověka žít v hojnosti a nadbytku. Většinou tomu však brání vlastní negativní myšlenky, rodinné vzorce... Není však nikde řečeno, že kvůli tomu musíme prožít život v nouzi a bídě.

Roh Hojnosti a jeho zasvěcení není lékem na všechny finanční problémy. Důsledkem tohoto naladění je zvýšení osobních vibrací, které mohou otevřít nové a velmi zajímavé možnosti.

Chci se objednat

1