Ohlédnutí za rokem 2019

7.1.2020

Rok 2019 byl poněkud specifický. Nenazývala bych ho ani dobrým, ani špatným. Spíše vysoce transformačním. Protože to totálně vřelo na všech frontách. Ne pouze v osobních životech, ale také na politické scéně atd.

Nikomu asi neuniklo, že v letošním roce umíralo mnoho lidí, jak obyčejných, tak z kruhů těch známých. Někdy šlo o přirozená úmrtí a někdy o úmrtí za velmi zvláštních a nepochopitelných okolností.

Rok 2019 jehož součtem je 3, které v tarotu představuje symbol CÍSAŘOVNY (ta jež je ŽENOU A MATKOU). Měl za úkol několik věcí. Přijmout a vyřešit si vztahy a postoje k ženám a ženství, vztah se svou matkou k čemuž navazuje téma mateřství, porodů, a plodnosti.

A správné množství ženské energie v nás COŽ JE U MUŽŮ 40% a u ŽEN 60% (ABY BYLA HARMONIE VE SPRÁVNÉ ROVNOVÁZE). Téma plodnosti není jen ve smyslu početí a porod.

Ale plodnost je i téma tvoření a pak dotáhnutí věcí do konce – tedy donosit a porodit). A to co je potřeba při porodu, aby vše dopadlo dobře JE POŘÁDNĚ SE OTEVŘÍT. A tento rok na nás tolik tlačil ve všech oblastech, abych došlo k tomu otevření. Což bude důležité v následujícím roce 2020.

2019

 

Co nám přinese rok 2020? 

Jak jsem psala výše v roce 2019 bylo důležité se otevřít což je část ženské energie (která je ta pasivní a přijímající). Aby v roce 2020 mohla co nejpohodlněji projít část mužské energie (která je ta aktivní). Snadněji to mohu energeticky také popsat jako harmonizace:

2019 – PŘIJÍMÁNÍ/ DOSTÁVÁNÍ
2020 – DÁVÁNÍ/ DAROVÁNÍ

Rok 2020 jehož součtem je číslo 4 v tarotu představuje symbol CÍSAŘE. Což značí téma mužské energie, postoj a vztah k mužům, mužství a mužské energii, či vyřešení si vztahu s otcem. A jelikož to jaký máte vztah s otcem udává ve vašem životě to, jak je váš život stabilní. Letošní rok bude i o tématu stability, realizace a přenesení věcí do reality (nápadů, projektů atd.).

ZAČÁTEK – KONEC
OTEVŘENÍ - UZAVŘENÍ
NAROZENÍ - SMRT

Pokud chcete mít rok 2020 o něco klidnější a snědnější…

Je potřeba se naučit jít s proudem života. Odhodit strach, obavy, nejistotu… Přijměte to, že těchto šest protikladů jsou přirozeným koloběhem života. Které se nezmění. Tyto principy jsou pro nás a náš vývoj potřeba a bez nich se nikdy nelze posunout dál. Protože letošní rok bude opravdu nemilosrdný k těm, kteří půjdou proti své intuici a proti tomu, kam je život směřuje.

Mnoho lidí stále od života očekává, že všechno bude úžasné a růžové. Pak přijde nějaký zlom, všechno se sesype, jako domeček z karet. A najednou je všechno špatně.

Ale život je i to dobré, i to špatné. Oboje je jeho součástí. A právě to špatné, co vás dostává na dno. Co vás dostane do úplné prdele. Je to, díky čemu roste vaše síla. Protože, každá situace v životě, která se nevyvíjí dle vašich představ končí tím, že vždycky musíte jít a najít v sobě tu sílu, aby jste se odrazili od toho dna. Je jen na vás jestli půjdete s proudem života a bude to o něco snazší a nebo jestli půjdete proti jeho proudu a bude to bolet.

Ale není nic krásnějšího v životě, když na otázku:

„KDE BEREŠ TU SÍLU?“
můžete odpovědět:
„SÁM/SAMA V SOBĚ.“

Jak k téhle odpovědi životem dojdete je jen na vás.

Před Vánoci jsem měla takové náročnější období. A pořád jsem myslela na věci, které jsem v tu chvíli nemohla vyřešit. V tu chvíli mi padla na mysl jedna kouzelná věta: 

„TEĎ NA VŠECHNO KAŠLU A PROSTĚ SI TO UŽIJU.“

Za ty cca tři týdny mi to pomohlo vyřešit hodně věcí. Takže teď vám ji s láskou předávám. A mějte ji na paměti vždy, když bude třeba.

Nádherné vykročení do roku 2020. Užívejte si každou chvíli svého života.

S láskou B.

4