Čakry a jejich význam a odblokování

3.8.2018

Čakra je shluk energie ve tvaru trychtýře točícího se do kola, který se nacházející v tělesném energetickém poli. Tok naší životní energie mají na starost právě čakry, kterých máme v těle asi 80 000. Čakry, jejich význam a odblokování – to je velká kapitola, do které dnes nahlédneme.

Jaký mají čakry význam?

V překladu ze sanskrtu znamená čakra „kolo“. Ve velkém počtu čaker je sedm hlavních, které každý den nejvíce ovlivňují naše životy od prenatálního období až do naší smrti. Běžným okem není možné je spatřit.

Čakry neustále vyzařují a nasávají energii, pracují pro nás 24 hodin denně. Jejich funkce je negativně, či pozitivně ovlivňována tím, co každý den prožíváme. Pokud je vše tak jak má, barvy jsou nádherně zářivé.

Pokud nás v životě něco trápí (prožíváme strachy, smutky, starosti), barvy mají tendence se zbarvovat do tmavých odstínů.

  • Funkce všech čaker ovlivňuje náš psychický a fyzický stav.
  • Čakry jsou vzájemně propojené sítí kanálů, takže navzájem ovlivňuje jedna druhou.

Potřebuji pomoci

Jak čakry fungují v praxi?

Mohu vás uklidnit tím, že většina z nás se občas neubrání nějakému tomu strachu, nebo nějaké situaci, na kterou nedokážeme adekvátně reagovat. A mají to tak opravdu úplně, úplně všichni.

Pokud se tak stane, čakra se zanese a ztmavne, smrští se, a nebo naopak se zvětší až moc. Následek toho může být například únava, častá plačtivost, zhoršení psychického stavu bez zjevné příčiny.

Tedy ona ta zjevná příčina někde v minulosti proběhla, ale bohužel nebyla zachycena včas. A tohle je pouze další stupeň.

Čakry, jejich význam a odblokování

 

Odblokování čaker přinese úlevu

Zanesené a zablokované čakry jsou spojené se zdravotními i psychickými problémy, komplikovanými vztahy, nočními můrami či problémy s pamětí. Často nebývá lehké odhalit příčinu těchto problémů, ale možnosti existují. Podle typu čakry si člověk může pomoci i sám, a to například tím, že se zaměří na pozitivní věci kolem sebe, obklopí se lidmi, které má rád nebo například medituje.

U komplikovanějších situací je velkým pomocníkem regresivní terapie. Pamatujte na to, že odblokovat negativní čakry není chvílí okamžiku a neduhy nemohou zmizet ze dne na den. Na druhou stranu i z nepříjemné situace můžete něco získat – takové období vás posílí a naučíte se lépe poznat své vlastní já.

Neváhejte mě kontaktovat, probereme společně vaše čakry, pomohu vám s jejich očištěním a odblokováním.

4