Andělské karty

16.4.2018

Andělské karty jsou překrásnou formou osobního rozvoje. V dnešní době se dá sehnat nespočet druhů andělských karet. Výběr je opravdu velkolepý a s jejich pozitivní energie vám pomůže v každodenním životě čelit různým výzvám a rozhodnutím, která vás posílí.

Energie andělských karet

Důležité je vybírat andělské karty podle toho, jak vás přitahují. Protože cokoliv, na co pohlédneme, vyzařuje nějakou energii. A je důležité uvědomit si, jestli nám daná energie vyhovuje, či nikoliv. Andělské karty, jsou velmi jemné, něžné a plné naděje... Velmi často jsou nám pomocníky při řešení těžkých a náročných situací v našem životě.

Jsou laskavé a hodné karty

Sama se k nim obracím ve chvíli, kdy nevím jak dál... Aby mi poskytly určitou útěchu. A zabírá to. Není u nich úplně potřeba mít nadhled jako třeba u tarotu, ale zároveň andělské karty nedokáží úplně dobře ukázat směr, kterým jít dál. Jsou prostě moc hodné.

Někdy je potřeba vnést do života trochu tvrdosti a říct na rovinu jaká situace je - bez té vší omáčky okolo. Což andělské karty nedokáží.

Kdy zvolit výklad andělských karet?

S výběrem výkladu andělských karet velmi záleží situaci, kterou řešíte. A taky na tom, jaký přístup v osobním rozvoji je vám bližší. Tyto karty přinášejí potřebnou inspiraci a důležitá poselství, která vás mohou popostrčit tím správným směrem.

Zajímá vás více? Chcete vyložit, co vám andělské karty říkají? Neváhejte mě kontaktovat, ráda vám jejich sdělení vysvětlím.

andělské karty

 
4